Bezprocentu kredīts

Ātrie kredīti internetā bez maksas jeb bezprocentu kredīts ir īstermiņa aizdevums, kas pieejams ikvienam, kas sasniedzis 18 gadu vecumu. Kredīts bez procentiem katrā uzņēmumā ir pieejams tikai vienu reizi, tādēļ, ja vajadzīgs atkārtots aizņēmums, izvēlieties citu kreditoru.

Saņemt bezprocentu kredītu

Piesakies kredītam tūlīt portāla sākumlapā un mazāk kā 20 minūšu laikā kredīts līdz 200 Ls jau var būt tavā kontā. Kredīta saņemšanai Tev būs vajadzīgs – (a) bankas konts ar internetbankas pieslēgumu, (b) mobilais telefons un (c) epasts. Kredīta saņemšanas procedūra paredz sekojošus soļus:

  1. salīdzini aizdevumus (skat. portāla sākumlapu un ietaupi);
  2. piesakies kredītam un aizpildi vienkāršu anketu;
  3. pārskaiti reģistrācijas maksu (0,01 Ls apmērā);
  4. norādi, cik liels bezprocentu kredīts Tev vajadzīgs;
  5. saņem naudu.

Teorētiski ātrais kredīts bez procentiem ir iegūstams pat 5 minūtēs, ja Tev un aizdevējam ir bankas konts vienā un tajā pašā bankā. Tajā pašā laikā neviens kreditors nesola pārskaitīt naudu ātrāk kā 15 minūtēs. Situācijās, kad klientam un kreditoram konti ir atšķirīgās bankās, līdz naudas saņemšanai var nākties gaidīt pat vairākas dienas.

Naudas kredīta izmaksas

Pirmais kredīts bez maksas jeb bezprocentu kredīts ļauj aizņemties tūlīt un 30 dienu laikā atdod, cik paņemts. Ja Tu nespēj atgriezt naudu noteiktajā laikā, tad vari izmantot iespēju pagarināt kredīta termiņu. Par šo pakalpojumu var būt jāmaksā no 12,5% līdz pat 27% mēnesī, tādēļ ir svarīgi izvēlēties pareizo kreditoru un rūpīgi apsvērt savas finansiālās iespējas vēl pirms aizņemšanās. Ņem vērā – maksa par kredīta pagarināšanu nesamazina pamatsummas apmēru.

Kad pieteikties bezprocentu kredītam ?

Vajadzīga nauda autobusa biļetei, steidzami jānomaksā kāds rēķins vai vajag naudu medikamentu iegādei. Visi šie iemesli ir gana labi, lai aizņemtos internetā, taču tikai pie nosacījuma, ka zini, ka spēsi parādu atdot. Bezprocentu kredīts nav labdarības dāvana un vai īpaša privilēģija. Ar šo pakalpojumu kreditori cenšas pievilināt jaunus klientus. Aizdevēju peļņa rodas no klientu atkārtotiem apmeklējumiem vai situācijām, kad aizņēmēji ir spiesti maksāt par līguma pagarināšanu.

Ātrie kredīti internetā ir paredzēti, lai atrisinātu steidzamas, īstermiņa finanšu problēmas. Izmantojot šo pakalpojumu saprātīgi un apdomīgi, bezprocentu aizdevums var būt ļoti izdevīgs. Aizņemies atbildīgi.

“[widgets_on_pages id=”chwilowka”]”