Ātrie sms kredīti

Latvija pieejamie ātrie sms kredīti ik dienu noder daudziem. Jāsamaksā par zālēm, jālabo auto, jānopērk dāvana, jāapmaksā steidzams rēķins, taču pietrūkst līdz algai pāris dienas vai nedēļas. Visos šajos gadījumos ikdienā tiek izmantoti ātrie sms kredīti, taču jāatcerās, ka aizņemtā nauda būs arī jāatmaksā, bet pēc parādu segšanas vēl jādzīvo līdz aiznākamajai algai. Aizņemties pāris reizes gadā nav nekas īpašs un par to nebūtu jākaunās. Slikti ir tad, ja nauda pietrūkst katru mēnesi un tiek ņemts kredīts, lai atmaksātu parādus. Ja arī Tev ir vajadzīgi ātrie sms kredīti, ielūkojies šī portāla sākumlapā un izvēlies sev labāko piedāvājumu.

Kā iegūt sms kredītu ?

Atklāsim taisnību. Ja iepriekš nekad neesi aizņēmies, tad pirmajā reizē ātrie sms kredīti Tev nav pieejami. Lai aizņemtos būs jāizvēlas kreditors, jāaizpilda anketa un tālāk jau jāseko instrukcijām. Ja saņemtais piedāvājums Tevi apmierina, tad nākamajā reizē jau varēsi dabūt kredītu vien nosūtot sms. Tiesa, šādu iespēju nepiedāvā visi kreditori, bet tikai, kuru nosaukumā ir vārds – sms. No otras puses, ne vienmēr sms aizdevumi ir tie labākie. Samērā bieži ātrie kredīti internetā piedāvā krietni izdevīgākus nosacījumus. Piemēram, pirmais kredīts bez maksas. Tas ir pakalpojums, kas ļauj aizņemties bez komisijas maksas un bez procentiem. Izmantojot šo iespēju, Tu vari dabūt kredītu bez ķīlas un līgumā noteiktajā termiņā atmaksāt tikai tik, cik esi paņēmis. Maksimālais termiņš tradicionāli ir 30 dienas, bet, ja rodas problēmas ar aizdevuma atgriešanu, būs jāmaksā papildus aptuveni 10% līdz 25% no neatmaksātās kredīta summas par līguma pagarināšanu uz 1 mēnesi.

Sms kredīts ir iegūstams veicot šādas darbības:

  • salīdzini kredītus;
  • piesakies aizdevumam;
  • aizpildi anektu;
  • pārskaiti reģistrēšanās maksu;
  • norādi, cik vēlies aizņemties;
  • saņem naudu.

Saņemot tavu kredīta pieteikumu, kredītspeciālisti veiks visas nepieciešamās darbības un galarezultātā informēs Tevi par savu lēmumu ar sms un/vai nosūtot atbildi uz epastu. Galvenie sms kredītu atteikumu iemesli parasti ir divi – a) slikta kredītvēsture, b) nepietiekami ienākumi. Ja uz otro no faktoriem sms kredītu uzņēmumi vēl ir gatavi pievērt acis, jo cer, ka klientam ir citi ienākumi, tad aizņemties ar negatīvu kredītvēsturi ir praktiski neiespējami. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt parādu savlaicīgi.