Ātrie kredīti Latvijā

Patreiz mūsu valstī ir pieejami dažādi īstermiņa kredīti, no kuriem populārākie ātrie kredīti Latvijā ir tā dēvētie sms kredīti bez ķīlas. Pieteikties aizdevumam var 24 stundas dienaktī un netiek prasīti nekādi dokumenti. Svarīgi – minimālais vecums, lai saņemtu kredītu ir 18 gadi. Aizņemieties atbildīgi.

Kā iegūstami ātrie kredīti Latvijā ?

Ņem vērā – vairāki ātrie kredīti šobrīd ir pieejami bez komisijas maksas un bez procentiem (uz 30 dienām). Nosacījumi attiecas tikai uz jaunajiem klientiem, bet visus akcijas kredītus vari atrast portāla sākumlapā.

Ātro kredītu saņemšana ar interneta starpniecību parasti aizņem mazāk kā 20 minūtēs. Izvēlieties sev piemērotāko variantu, aizpildiet online pieteikma formu un saņem naudu, neatejot no datora. Tiešsaistes aizdevēji (ātro kredītu sniedzēji) uzsāks Jūsu pieteikuma apstrādi jau pāris minūtes pēc tam, kad būsiet to iesniedzis. Aizpildot pieteikumu, ievērojiet precizitāti. Telefona numuram un citai svarīgai informācijai ir jābūt patiesai, jo pretējā gadījumā naudas aizdevumu nesaņemsiet.Visi ātrie kredīti Latvijā pārbauda klientu sniegto informāciju un gadījumā, ja tā nav korekta, aizdevumu nesaņemsiet.

Kādās situācijās ātrie kredīti tiek atteikti ?

Praksē ir tikai dažas situācijas, kurās ātrie aizdevumi Latvijas iedzīvotājiem tiek atteikti. Kopumā tie visi ir saistīti ar klienta maksātspēju, ja vien netiek pieļautas muļķīgas kļūdas. Galvenie iemesli aizdevuma atteikšanai ir šādi:

  • norādīti kļūdaini dati;
  • neatbilst vecuma prasībām (min. 18 vai 20 gadi);
  • esi iekļauts parādnieku reģistros.

No Latvijā piedāvātajiem aizdevumiem, tieši ātrie kredīti ir tie, kas ļauj aizņemties maksimāli ātri. Ievadā jau norādījām, ka daudzos gadījumos īstermiņā var aizņemties pat bez procentiem. Jāatceras gan, ka, lai darījums būtu veiksmīgs, ir obligāti jāatmaksā visa kredīta summa noteiktajā termiņā. Ja tas netiek izdarīts, Tev vēl ir iespējas pagarināt aizdevuma līgumu uz 1 mēnesi (par maksu). Situācijās, kad tas netiek darīts un nauda netiek atmaksāta, aizevējam ir tiesības aprēķināt soda naudu par saistību nepildīšanu.

Kuri ātrie kredīti ir visizdevīgākie ? Viennozīmīga atbilde uz šo jautājumu nav,  jo vienam patīk māte, citam meita, bet vēl kādam citam kleita. Apstākļos, kad steidzami vajag naudu uz 1 mēnesi vai mazāku termiņi, noderēs bezprocentu ātrie kredīti. Tajā pašā laikā, ja vajadzīga lielāka summa vai finansiālā situācija nav spoža, noderēs aizdevumi ar atmaksas termiņu līdz 1 gadam, 2 gadiem vai pat 5 gadiem. Pirms izdarīt izvēli par labu vienam vai otram pakalpojumam, ir svarīgi rūpīgi pārdomāt savas vajadzības un aprēķināt savas finansiālās iespējas. Ātrie kredīti Latvijā, galvenokārt, ir piemēroti cilvēkiem ar regulāriem ienākumiem, apstākļos, kad pietrūkst nauda līdz algai vai jānomaksā kāds neparedzēts rēķins. Aizņemies atbildīgi.

“[widgets_on_pages id=” Chwilówka online”]”