Ātrie kredīti internetā

Šodien ātrie kredīti internetā ir kļuvuši par neatņemamu dzīves sastāvdaļu. Ceram, ka sadarbībā ar poltrade.lv atradīsi sev piemērotāko naudas aizdevumu. Bezprocentu kredīti  no 18 gadiem ļauj saņemt papildus naudu mazāk kā 20 minūtēs. Atmaksā naudu ne vēlāk kā 30 dienās un varēsi nemaksāt komisijas maksu. Šo iespēju piedāvā vien daži uzņēmumi, tādēļ,ja iepriekš esi ņēmis ātro kredītu, izvēlies citu aizdevumu. Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt parādu savlaicīgi. 

Kā ātrie kredīti internetā nonāk manā bankas kontā ?

Interneta kredīti ir reāli finanšu aizdevumi, kas tiek izsniegti bez klienta fiziskas klātbūtnes. Tas nozīmē, ka, lai aizņemtos tev nevajag iziet no mājas vai atiet no datora. Kredīta saņemšanai Tev būs vajadzīgs – (a) bankas konts ar internetbankas pieslēgumu, (b) mobilais telefons un (c) epasts. Kredīta saņemšanas procedūra paredz sekojošus soļus:

  • piesakies kredītam un aizpildi vienkāršu anketu;
  • pārskaiti reģistrācijas maksu (0,01 eur apmērā);
  • norādi, cik liels naudas kredīts Tev vajadzīgs;
  • saņem naudu.

Teorētiski ātrais kredīts bez procentiem ir iegūstams pat 5 minūtēs, ja Tev un aizdevējam ir bankas konts vienā un tajā pašā bankā. Tajā pašā laikā neviens kreditors nesola pārskaitīt naudu ātrāk kā 15 minūtēs. Situācijās, kad klientam un kreditoram konti ir atšķirīgās bankās, līdz naudas saņemšanai var nākties gaidīt pat vairākas dienas.

Cik maksā ātrie kredīti bez ķīlas ?

Latvijas iedzīvotājiem pirmais kredīts bez maksas jeb bezprocentu kredīts ļauj aizņemties tūlīt un 30 dienu laikā atdod, cik paņemts. Ja Tu nespēj atgriezt naudu noteiktajā laikā, tad vari izmantot iespēju pagarināt kredīta termiņu. Par šo pakalpojumu var būt jāmaksā no 12,5% līdz pat 27% mēnesī, tādēļ ir svarīgi izvēlēties pareizo kreditoru un rūpīgi apsvērt savas finansiālās iespējas vēl pirms aizņemšanās. Ņem vērā – maksa par kredīta pagarināšanu nesamazina pamatsummas apmēru.

Kad pieteikties bezprocentu kredītam ?

Vajadzīga nauda autobusa biļetei, steidzami jānomaksā kāds rēķins vai vajag naudu medikamentu iegādei. Visi šie iemesli ir gana labi, lai aizņemtos internetā, taču tikai pie nosacījuma, ka zini, ka spēsi parādu atdot. Bezprocentu aizdevums  vai jebkuri citi ātrie kredīti internetā nav labdarības dāvana un vai īpaša privilēģija. Ar šo pakalpojumu kreditori cenšas pievilināt jaunus klientus. Aizdevēju peļņa rodas no klientu atkārtotiem apmeklējumiem vai situācijām, kad aizņēmēji ir spiesti maksāt par līguma pagarināšanu.

Kopumā varam droši apgalvot, ka ātrie kredīti internetā ir paredzēti, lai atrisinātu steidzamas, īstermiņa finanšu problēmas. Izmantojot šo pakalpojumu saprātīgi un apdomīgi, bezprocentu aizdevums var būt ļoti izdevīgs. Aizņemieties atbildīgi. Izvērtējiet savas finansiālās iespējas atmaksāt aizdevumu līgumā noteiktajā termiņā vēl pirms līguma parakstīšanas.  Parāds nav brālis.