Ātrais kredīts 10 minūtēs bez ķīlas

Tev pietrūkst nauda, bet ir pastāvīgi ienākumi ? Ātrais kredīts 10 minūtēs var palīdzēt aizņemties tieši tik, cik nepieciešams. Ja plāno aizņemties, tad zini, ka aizdevums līdz 100 ls, reizēm līdz 200 ls jaunajiem klientiem ir pieejams bez komisijas maksas (0%). Naudu vari saņemt bez ķīlas un bez izziņas no darba devējiem par ienākumiem. Aizņemies atbildīgi.

Kam ir pieejams kredīts 10 minūtēs ?

Pieteikties aizdevumam var ikviens Latvijas iedzīvotājs no 18 gadu vecuma. Daži aizdevēji gan ir gatavi aizdot naudu tikai cilvēkiem, kas sasnieguši 20 gadu slieksni. Naudas saņemšanai būs vajadzīgs epasts, bankas konts un internetbankas pieslēgums, mobilais telefons un 1 santīms tavā bankas kontā.

Saņemot pieteikumu, uzņēmums izvērtē tavu kredītvēsturi un šaubu gadījumā var prasīt apliecināt arī ienākumus. Tas notiek reti, taču ir aizdevēji, kas pieprasa bankas konta izrakstu par pēdējiem sešiem mēnešiem. Ja tas reāli notiek, bet Tu ienākumus saņem “uz rokas”, nemaksājot nodokļus, tad vienīgais, kas atliek ir pieteikties citam ātrajam kredītam. Katram kreditoram ir mazliet citas prasības.

Kā notiek kredīta noformēšana ?

Pieteikties un saņemt kredītu ir viegli, taču ir svarīgi rūpīgi izvērtēt savas vajadzības un iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi. Pretējā gadījumā ātrais kredīts 10 minūtēs var novest pie aizdevuma atmaksas pēc 2 gadiem. Lai aizņemtos Tev būs jāveic  šādas darbības:

  • piesakies aizdevumam (skat. pogu šajā lapā); 
  • aizpildi pieteikšanās anketu; 
  • apstiprini savu profilu, nosūtot reģistrācijas maksu 0,01 ls apmērā; 
  • saņem naudu. 

Tas, vai aizdevums tiks piešķirts vai arī nāksies meklēt citu aizdevēju ir atkarīgs no kreditora nosacījumiem un tavas līdzšinējās darbības. Ja lēmums par naudas aizdošanu būs labvēlīgs, tad ātrais kredīts 10 minūtēs būs kontā tiem klientiem, kuriem ir bankas konts tajā pašā uzņēmumā, kur aizdevējam. Ja bankas konti katrai no pusēm ir citā komercbankā, tad naudu saņemsi ne vēlāk kā vienas, bet ekstrēmos gadījumos trīs darba dienu laikā.

Mūsdienās ātrais kredīts ir pieejams pat līdz 75 gadu vecumam, līdz ar to nav nekāda steiga. Ja neesi pārliecināts, ka kredīts Tev ir nepieciešams, labāk nemaz neaizņemies. Laika ir diezgan un labāk nogaidīt nekā paņemt kredītu bez pienācīgas maksātspējas. Kopumā ātrais kredīts 10 minūtēs ir laba iespēja, kā aizņemties, ja steidzami vajag naudu. Tajā pašā laikā ir skaidrs, ka ātrais kredīts bez ķīlas nebūt nav vienīgā aizņemšanās iespēja. Draugi, radi, paziņas – visi šie cilvēki var piedāvāt vēl izdevīgākus aizdevumus, ja vien ir dūša lūgt palīdzību.